BM Invest ma za zadanie prowadzenie inwestycji, głównie skupione w wykonywaniu wielkopowierzchniowych posadzek oraz szeroko pojętym wykańczeniu wnętrz.

www.bmi.bminvest.pl

BM Invest ART podejmuje działania, których celem jest adaptacja dzieł plastycznych do przestrzeni architektonicznej, nadając jej bardziej przyjazny charakter.

www.art.bminvest.pl

Aquainvest oferuje kompleksowe systemy służące istotnemu ograniczeniu zużycia wody i optymalizację jej wykorzystania. Naszą misję realizujemy poprzez dostarczanie podmiotom produkcyjnym i usługowym najwyższej jakości indywidualnych rozwiązań i systemów zamkniętego obiegu wody.

aquainvest.com.pl

BM Invest Logistic to efektywne i skuteczne prowadzenie inspekcji eksperckich stanu technicznego regałów magazynowych

www.logistic.bminvest.pl

Michał Wojciechowski – Dyrektor Generalny
w firmie odpowiedzialny za kontrakty z dostawcami oraz kontakty z najważniejszymi odbiorcami BM Invest Trade. Swoje doświadczenie zdobywał w pracy u największych krajowych producentów płytek - firmach Cersanit i Opoczno, w których kierował działami obsługi inwestycji, a także w firmie Mira, gdzie do dziś pełni stanowisko Dyrektora ds. Inwestycji.

Tomasz Nowak - Dyrektor Sprzedaży
w firmie odpowiedzialny za kontakty z odbiorcami BM Invest Trade. Zajmuje się głównie tworzeniem sieci dystrybucji materiałów, których wyłącznym dystrybutorem jest BMI Trade. Do największych sukcesów należy pozyskanie do współpracy wiodących firm z branży obsługi inwestycji, takich jak warszawskie firmy Art Bud, Sanbud, czy potentat z województwa zachodniopomorskiego, firma Bokaro.

Krzysztof Witkowski - Dyrektor Sprzedaży Inwestycyjnej
w firmie odpowiedzialny za pozyskiwanie i obsługę kontraktów w zakresie dostaw płytek. Ma na swoim koncie obsługę wielu bardzo dużych i prestiżowych inwestycji, takich jak: Filtry Warszawskie, Autostrada A2, Basen Lindego w Warszawie, Stadion Arki w Gdyni, Centrum Farmacji w Białymstoku, Metro Warszawa.

poszukujemy do pracy - Regionalny kierownik sprzedaży

poszukujemy do pracy - Kierownik sprzedaży inwestycyjnej

poszukujemy do pracy - Kierownik sprzedaży hurtowej

Wyłączny partner w zakresie sprzedaży inwestycyjnej firm:

SKORZYSTAJ Z NASZYCH DOŚWIADCZEŃ
kup najlepsze w najlepszej cenie!

Naszym celem jest wszechstronna pomoc i doradztwo w zakresie nabywania materiałów wyposażenia wnętrz. Bardzo szerokie kontakty w branży budowlanej pozwoliły nam na stworzenie systemu, który ułatwi inwestorom wybór najlepszych rozwiązań, a producentom na najlepsze przygotowanie się do obsługi inwestycji.